Sodo rojus balkone
Skaitymo trukmė: 4 min.

Vasara – pats metas mėgautis balkono ar terasos privalumais: gerti kavą ryte vešlių augalų apsuptyje, skaityti knygą saulei leidžiantis ir kvapniems žiedams skleidžiant malonų aromatą. Taigi, pasidalinsime savo patirtimi bei patarimais, kaip susikurti rojų savo balkone, kokius vazonus rinktis, kaip suplanuoti balkono apželdinimą, kad jis jus džiugintų kiaurus metus.

Skaityti toliau

Motinos rankos guodžia labiau nei kitos
Skaitymo trukmė: 2 min.

Frazę „Motinos rankos guodžia labiau nei kitos“ kažkada ištarė princesė Diana ir turbūt sunku būtų geriau apsakyti tą meilę ir globą, kurią kasdien dovanoja mums mūsų Mama. Motinos dienos proga linkime jums rasti laiko ir fantazijos nustebinti savo Mamą įsimintinu palinkėjimu ir, žinoma, gėlių puokšte. Princesė Diana turbūt būtų pasirinkusi neužmirštuoles, švelniai rožines ir žydras…

Skaityti toliau

Pottery Pots Natural Pax
Skaitymo trukmė: < 1 min.

Naujiena! Pristatome mūsų partnerio „Pottery Pots” ypatingo „olandų dizaino“ vidaus ir lauko vazonus. „Pottery Pots” vidaus ir lauko vazonai sukurti puošti ir modernių namų aplinką, ir biuro erdves.

„Pottery Pots“ vazonai kuriami ieškant tobulo dizaino, kokybės ir kainos balanso. Pottery Pots kūrėjai tiki paprastomis, pagrindinėmis formomis ir nemano, kad tai nuobodu. Jaunatviška dvasia ir nuolatinis smalsumas priskiriamas olandų tapatumui ir yra plačiai žinomas kaip „olandų dizainas“ – tai leidžia vėl ir vėl įkvėpti bei nustebinti mūsų klientus.

Skaityti toliau

Skaitymo trukmė: < 1 min.

Mūsų komanda jau pluša ruošdama saloną Motinos dienai. Šiais metais sveikindami mamą galite rinktis ir vieną iš trijų specialiai Mamos dienai mūsų sukurtų puokščių.

Kviečiame iš anksto pasirūpinti sveikinimu savo brangiajai mamai ar močiutei dabar su 10% nuolaida. Skaityti toliau

Jaunavedžiai Rasa ir Laurynas
Skaitymo trukmė: 4 min.

Tikriausiai sutiksite, kad vienas svarbiausių kiekvienos nuotakos aksesuarų – jos vestuvinė puokštė. Rudenį domėjomės puokštės kilmės istorija, o dabar kviečiame jus sužinoti įdomių faktų apie nuotakos puokštės atsiradimą bei tai, kokia turėtų būti nuotakos puokštė.

Skaityti toliau