Kapuose dabar sodinkite šias gėles: Vėlinių metu atrodys tobulai

Vėlinių žvakutės

Ruduo įsibėgėja, nenumaldomai artėja ir diena, kuomet visi trauks lankyti jau išėjusių artimųjų – lapkričio 1-oji. Kai kurie pasirenka aplankyti kapus anksčiau, tačiau dideliu galvos skausmu tampa mntys, ką sodinti, kad augalai atrodytų gražiai ir atėjus šalčiams, o pasirinkę skintas gėles dažniausiai tikisi, jog jos laikysis kuo ilgau.

Floristė Rita Naujalienė naujienų portalui tv3.lt pasakoja, jog vertėtų nepamiršti, jog kapinės – ramybės, amžinybės vieta, kurioje nereikia nei didelės pompastikos, nei krūvos degančių žvakelių. Tinkamiausios gėlės – viržiai Pirmiausia, keliaudami lankyti mirusių artimųjų neprisipirkite daugybės žvakių, kiekvienam artimajam atminti užtenka vienos liepsnelės. Juk žvakėmis ne tik šildome ir teršiame žemę, bet ir drumsčiame mirusiųjų ramybę.

 

„Imkite viską, kas yra miške gražiausio – spygliais išklokite kryžiuką, padarykite iš spyglių širdutę, rinkite kankorėžius, darykite iš jų bet koką formą. Surinkite lapus, juos galite susmaigstyti ir padaryti daug įvairių formų. Čia yra fantazija ir kūryba. Tai yra jūsų prisilietimas ir jausmo perdavimas artimiausiam žmogui, tai yra gražiausia“, – natūralius kapų puošimo būdus vardijo specialistė.

 

Visą straipsnį skaitykite TV3 portale.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *