„Ritos gėlės“ pasitinka adventą ir šv. Kalėdas

Adventinis laikotarpis į mūsų namus atneša ramybę, kurią mūsų salono floristė meistrė Rita Naujalienė siūlo kurti skirtingais, tačiau suderintais akcentais – advento vainikais, žvakėmis, žydinčiomis gėlėmis. Daugelis šeimų jau pradeda puošti ir šv. Kalėdų eglutę, o kokios šių metų jos puošimo tendencijos – taip pat atskleidžia meistrė.

Advento vainikai pulsuoja natūralumu

Prasidėjus adventui, siūlome namų duris, pagrindinį kambarį papuošti rankų darbo mūsų floristų sukurtais vainikais. „Vainikas yra rato formos, tai tarsi laikrodis, simbolizuojantis amžinybę, kur viskas kinta, bet išlieka amžinosios vertybės, – sako R. Naujalienė. – O jos – tai natūralumas, kuris yra gamtoje, ir mes tai galime atnešti į mūsų namus.“

Taigi, „Ritos gėlių“ sukurti advetiniai vainikai pulsuoja natūralumu, kurį salono floristės atskleidė per samanas, kankorėžius, pagaliukus, amalus, kaštonus, ąžuolų giles, liepžiedžius. Ryškesnį akcentą vainikui gali suteikti spalvingas kaspinas. Salonas yra sukūręs skirtingus vienetinius advento vainikus – antro tokio nerasite. Taip pat meistrai gali sukurti vainiką ir pagal kliento pageidavimus.

Vaikams – išskirtinė dovana

Šiuo metu jau pradedami puošti ir namai, rėdoma ir eglutė. Floristė, dizainerė R. Naujalienė siūlo derinti skirtingus akcentus ir taip namuose sukurti norimą atmosferą: „Visgi mes esame šiauriečiai, o ir pati gamta dabar nešokiruoja ryškiomis spalvomis, todėl namie šv. Kalėdų dvasią kurkime per jaukumą. Namuose žaiskime spalvų pustoniais – taip sukursime mistišką ir prabangią atmosferą.“

Jei eglutė yra nedidelė, girliandas patariama kabinti vertikaliai, šviesius žaisliukus kabinti arčiau kamieno, o tamsesnius – ant šakų galų. Taip sėkmingai bus sukurta didesnės eglutės iliuzija. Didelę eglę R. Naujalienė siūlo puošti juostomis – spalvinėmis žaisliukų grupėmis.

Viena iš dovanų idėjų – ypač skirtų vaikams – tai išskirtinis eglės žaisliukas ar keli žaisliukai. Tokios dovanos turi išliekamąją vertę, įsitikinusi „Ritos gėlių“ floristė. Kiekvienais metais iš tokių žaisliukų galima kurti vis naują pasaką ant eglutės. Išskirtinių prabangių eglutės papuošimų kviečiame pasidairyti ir mūsų salone.

 

„Visgi mes esame šiauriečiai, o ir pati gamta dabar nešokiruoja ryškiomis spalvomis, todėl namie šv. Kalėdų dvasią kurkime per jaukumą. Namuose žaiskime spalvų pustoniais – taip sukursime mistišką ir prabangią atmosferą.“ – Rita Naujalienė

 

Nustebinkime „tigrine“ eglute

Šįmet eglutės papuošimų spalvinę gamą galima susieti su Tigro metais 2022-aisiais. Šis katinių šeimos atstovas atpažįstamas iš rudo ar net balto kailio, išmarginto juodais dryžiais. Tad ir eglutės žaisliukai gali atspindėti būsimų metų „šeimininką“: būti rudos, smėlio, kreminės, konjako spalvos ir visų jos atspalvių; minkštą tigro kailį gali simbolizuoti aksominės žaisliukų faktūros.

Tigrai gyvena ir džiunglėse, taigi, samanų, kiti žalsvi akcentai taip pat yra tarp šių metų populiarių kalėdinių namų puošybos tendencijų. Vadinasi, šįmet madingais tampa ir žali aksominiai žaisliukai.

Žinoma, klasika visuomet yra madinga: tai ir raudona, ir vyšninė vadinamoji bordo spalva bei visi jų atspalviai, taip pat tarsi šerkšnu apibarstyti eglutės žaisliukai, aukso ar sidabro spalvos žvilgantys papuošimai.

Papuoškime stalą gėlės žiedu

Kalėdiniai namai kvepia cinamonu ir gvazdikėliais, o šią atmosferą kuria ir žvakės, kurių taip pat rasite mūsų salone.

Galiausiai pasirūpinkime gyvomis gėlėmis, kurias galėsime dėti ant šv. Kalėdų stalo ir jos taps kalėdinio stalo puošmena. „Šv. Kalėdos – tai Kristaus gimimas, o tai gali simbolizuoti ką tik pražydusios gėlės, visu gražumu atsivėręs gėlės žiedas. Tuo metu pražysta hiacintas, amarilis, heleboras (kalnuotų vietovių augalas). Ant stalo galime jas dėti ir vazonėlyje, ir nuskintas“, – rekomenduoja R. Naujalienė, linkėdama gražaus šventinio laikotarpio.

Kalėdinis ritos gėlių salonas

Pabaigai kviečiame užsukti į virtualią kalėdinio ritos gėlių salono galeriją. Važiuojančius pro Prienus kviečiame užeiti į mūsų saloną, kuriame rasite šimtus kalėdinių grožybių Jūsų ir Jūsų artimųjų namams.

0 komentarai

Komentuok

Nori prisijungti prie diskusijos?
Parašyk savo komentarą laukelyje žemiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *