Motinos rankos guodžia labiau nei kitos

Motinos rankos guodžia labiau nei kitos

Frazę „Motinos rankos guodžia labiau nei kitos“ kažkada ištarė princesė Diana ir turbūt sunku būtų geriau apsakyti tą meilę ir globą, kurią kasdien dovanoja mums mūsų Mama. Motinos dienos proga linkime jums rasti laiko ir fantazijos nustebinti savo Mamą įsimintinu palinkėjimu ir, žinoma, gėlių puokšte. Princesė Diana turbūt būtų pasirinkusi neužmirštuoles, švelniai rožines ir žydras…

Simbolis – stipresnis už žodį

Motinos diena – šventė, skirta pagerbti motinas. Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį (oficialiai nuo 1928 metų). Apie pasaulines Motinos dienos ištakas bei su šia ypatinga diena susijusius įdomius faktus jau rašėme pernai.

 

„Motinos širdis yra gili bedugnė, kurios dugne visada rasite atleidimą.“
– Honore de Balzac

 

Šią dieną galime „nesikuklindami“ išsakyti pačius šilčiausius jausmus savo artimiausiam žmogui – Mamai. Ne paslaptis, kad mums, lietuviams, kartais būna sudėtinga išreikšti itin švelnius jausmus net ir savo artimiausiam žmogui.

Juk motinos – gyvybės pratesėjos: kaip žemė „gimdo“ gėles taip ir motinos gimdo vaikus. Dažnai simbolis – stipresnis už žodį. Dėl to šią ypatingą dieną, dovanodami mamai gėles, taip galime išreikšti pačius giliausius ir stipriausius jausmus.

 

„Mano mama yra vaikščiojantis stebuklas.“
– Leonardo DiCaprio

 

Gėlės mamai

Tradicine Motinos dienos gėle yra laikomos tulpės ir lelijos, tačiau tikrai neapsiriksite savo Mamai dovanodami bet kurias pavasarines, vaiskias gėles. Šiais metais šiai ypatingai progai sukūrėme tris naujas puokštes, kurias galite užsisakyti internetu (iki rytojaus – 10% pigiau).

Dominuojančios šiųmetinių puokščių gėlės – smulkiažiedės rožės, eustomos, tulpės ir vėdrynai. Visos šios gėlės siejamos su švelnumu, trapumu ir pavasariui būdingomis spalvomis.

 

„Mano mama buvo gražiausia moteris, kokią tik mačiau. Viskas, ką esu skolingas savo motinai, visą savo gyvenimo sėkmę sieju su moraliniu, intelektualiniu ir fiziniu išsilavinimu, kurį gavau iš jos.“
– Džordžas Vašingtonas

 

0 komentarai

Komentuok

Nori prisijungti prie diskusijos?
Parašyk savo komentarą laukelyje žemiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *