Floristikos kursai šį pavasarį

Puokščių rišimo seminaras

Šį pavasarį kviečiame į net šešis skirtingus floristikos seminarus. Nuo urnų dekoro seminaro floristikos profesionalams iki į mėgėjus orientuoto seminaro apie floristines kompozicijas Velykų stalui.

Primename, kad išankstinė registracija ir apmokėjimas būtini.

Kovo 19 d. Seminaras floristams: urnos dekoras

Į seminarą kviečiame floristus, kalbėsime apie orų palaikų išlydėjimą Anapilin. Laukiame floristų, pageidaujančių naujų įdėjų, siekiančių tobulėti, pritaikant jau turimas žinias. Mokysimės naujų dekoro technikų Ieškosime geriausių ir gražiausių sprendimų dekoruojant urnas pagal metų sezonus. Mokysimės, kokius augalus ir gėles naudoti rudenį ir žiemą, vasarą ir pavasarį. Kaip įgyvendinti idėjas ir iš kur jų semtis.

Plačiau

Kovo 25 d. Stalo kompozicija Velykoms

Artėjant Velykoms, kuriant nuotaiką namuose, laukiant artimiausiųjų, drauge ieškosime geriausių sprendimų, kaip papuošti namus. Pasigamintas kompozicijas bus galima pasiimti.

Plačiau

Balandžio 8 d. Puokščių rišimo seminaras

Į seminarą kviečiame tuos, kurie domisi gėlėmis, nori pasisemti idėjų kaip surišti derančių ar visai skirtingų gėlių puokštes. Mokysimės puokščių rišimo technikos, kursime kompozicijas.

Plačiau

Balandžio 15 d. Vazoninių augalų kompozicijų kūrimas. Sukulentai ir lapiniai augalai

Dienos seminaras, norintiems namus puošti daugiamečiais augalais. Mokysimės, kaip juos derinti, kaip sukurti įvairių formų kompozicijas. Kaip pagyvinti namų interjerą, sukuriant įvairias ozes, suderinus mylimiausius augalus.

Plačiau

Gegužės 13 d. Seminaras floristams: nuotakos puokštė

Vestuvių sezonui dar neįsibėgėjus, kviečiame visus floristus į mūsų saloną Prienuose trumpai vienos dienos stažuotei vestuvių floristikos tema. Tikimės, kad po kursų jausitės labiau pasiruošę artėjančiai vasaros vestuvių karštinei ir sugrįšite pilni naujo įkvėpimo darbams.

Plačiau

Gegužės 20 d. Seminaras floristams: vestuvių vietos dekoras

Šio seminaro metu ieškosime geriausių sprendimų, kaip erdvėje sukurti vestuvių nuotaiką gėlėmis ir kitais augalais. Kaip dekoruoti vestuves, kad aplinka, jaunieji ir gėlių dekoras būtų vienoje dermėje.

Plačiau

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *