Skaitymo trukmė: < 1 min.

LRT laidoje „Čia mano sodas“ Rita aptaria pagrindines priežiūros klaidas ir pataria, kaip susiplanuoti tokį kapo apželdinimą, kuris reikalautų kuo mažiau priežiūros, bet tuo pačiu atrodytų estetiškai.

Skiltis su Rita Naujaliene prasideda nuo 16 min. 12 s. Linkime įdomaus žiūrėjimo.

Skaityti toliau
Natūralūs Japoniški smilkalai

Skaitymo trukmė: 2 min.„Ritos gėlių“ salonas kvepia ne tik gėlėmis, bet ir japoniškais smilkalais bei jų rinkiniais. Smilkalai taip pat yra gamtos dalis, o jų tradicijos siekia Senovės Egipto ir Antikos laikus.

Skaityti toliau

Skaitymo trukmė: 3 min.Adventinis laikotarpis į mūsų namus atneša ramybę, kurią mūsų salono floristė meistrė Rita Naujalienė siūlo kurti skirtingais, tačiau suderintais akcentais – advento vainikais, žvakėmis, žydinčiomis gėlėmis. Daugelis šeimų jau pradeda puošti ir šv. Kalėdų eglutę, o kokios šių metų jos puošimo tendencijos – taip pat atskleidžia meistrė.

Skaityti toliau

Sodo rojus balkone

Skaitymo trukmė: 4 min.Vasara – pats metas mėgautis balkono ar terasos privalumais: gerti kavą ryte vešlių augalų apsuptyje, skaityti knygą saulei leidžiantis ir kvapniems žiedams skleidžiant malonų aromatą. Taigi, pasidalinsime savo patirtimi bei patarimais, kaip susikurti rojų savo balkone, kokius vazonus rinktis, kaip suplanuoti balkono apželdinimą, kad jis jus džiugintų kiaurus metus.

Skaityti toliau

Motinos rankos guodžia labiau nei kitos

Skaitymo trukmė: 2 min.Frazę „Motinos rankos guodžia labiau nei kitos“ kažkada ištarė princesė Diana ir turbūt sunku būtų geriau apsakyti tą meilę ir globą, kurią kasdien dovanoja mums mūsų Mama. Motinos dienos proga linkime jums rasti laiko ir fantazijos nustebinti savo Mamą įsimintinu palinkėjimu ir, žinoma, gėlių puokšte. Princesė Diana turbūt būtų pasirinkusi neužmirštuoles, švelniai rožines ir žydras…

Skaityti toliau