Tag Archive for: Mamos diena

Tulpės Motinos dienai – akcija išankstiniams užsakymams

Kviečiame pasirūpinti gėlėmis savo mamai ar močiutei iš anksto. Pradžiuginkite nusiųsdami išskirtinių pilnavidurių lietuviškų tulpių ryšulį. Užsakant iki šeštadienio tulpės kaina tik 1€ (standardinė kaina 1,5€).

Skaityti toliau

Motinos rankos guodžia labiau nei kitos

Frazę „Motinos rankos guodžia labiau nei kitos“ kažkada ištarė princesė Diana ir turbūt sunku būtų geriau apsakyti tą meilę ir globą, kurią kasdien dovanoja mums mūsų Mama. Motinos dienos proga linkime jums rasti laiko ir fantazijos nustebinti savo Mamą įsimintinu palinkėjimu ir, žinoma, gėlių puokšte. Princesė Diana turbūt būtų pasirinkusi neužmirštuoles, švelniai rožines ir žydras…

Skaityti toliau

Motinos kultas buvo aukštinamas nuo pačių seniausių laikų – tūkstančius metų prieš mūsų erą pirmosios civilizacijos dedikavo šventes gyvybę nešančioms deivėms. Motinystės stebuklą garbino visos tautos ir visos religijos. Tokios mamos dienos tradicijos, kokias turime šiandien, susiformavo XX a. pradžioje. Tai diena metuose, kai visi pasaulio žmonės, nepaisant religijos, geografijos ir savitų tradicijų, vyksta aplankyti ir pasveikinti svarbiausią jų gyvenime žmogų – mamą. Motinos Diena yra trečia (iškart po Kalėdų ir Velykų) labiausiai švenčiama šventė pasaulyje.

Skaityti toliau

15% nuolaida išankstiniams užsakymams Mamos dienai

Motinos diena – ypatinga kasmetinė šventė, skirta pagerbti mūsų visų mamas. Iki šios ypatingos dienos liko mažiau nei dvi savaitės. Pasirūpinkite mamos šypsena iš anksto! Nusiųskite jai gėlių puokštę, ar daugiametį vazoninį augalą pigiau.

Išankstiniams Mamos dienos užsakymams taikome 15% nuolaidą gėlių puokštėms ir vazoniniams augalams. Nuolaida galioja tik iki balandžio 26 dienos.

Skaityti toliau